پنجشنبه 28 شهریور 1398
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان ؛

دیپلماسی علمی بهترین فرصت برای معرفی توانمندی های گیلان است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/06 12:07 ویرایش : ‎1398/06/06 12:08 بازدید: 24

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت : دیپلماسی علمی بهترین فرصت برای معرفی توانمندی های گیلان در زمینه های مختلف است که باید از ان استفاده کنیم.

دکتریونس رنجکش در جلسه هماهنگی برنامه ریزی برای برگزاری نشست اتحادیه روسای دانشگاههای دولتی موسسات تحقیقاتی حاشیه خزر در استان گیلان افزود : برگزاری اینگونه رویداد های بزرگ علمی و فرهنگی نقش مهمی در ایجاد فرصت های جدید برای شناخت از ظرفیت های کشور و گیلان و همچنین زمینه های سرمایه گذاری دارد.

وی اضافه کرد : دستگاهای اجرایی استان در راستای اهداف و برنامه های سازمانی خود ضمن مشارکت در پشتیبانی از این حرکت علمی که توسط دانشگاه گیلان برگزار می شود ، از شرایط و فرصت ایجاد شده می توانند در زمینه تعامل و روابط سازمانی با مدعوین  شرکت کننده برنامه ریزی کنند.

وی ادامه دارد : شناخت از ظرفیت کشورهای همسایه و ارتباطات علمی و فرهنگی موجب تقویت همکاری ها بر اساس منافع ملی می شود و باید بتوانیم زمینه های بر گزاری اینگونه نشست ها را بیشتر فراهم و موجب تقویت در شناخت های متقابل و بررسی زمینه های همکاری های مشترک شویم .

دکتر بانی مدیر همکاری های علمی دانشگاه گیلان هم گفت : برای شرکت در این اجلاس دو روزه که در تاریخ های ۹ و ۱۰ مهرماه برگزار می شود بیش از ۸۰نفر از ۲۸دانشگاه داخلی و خارجی عضو اتحادیه شرکت دارند

دولت و ملت همدلی و همزبانی