پنجشنبه 28 شهریور 1398
مهارت در مذاکره موجب موفقیت در تسریع روابط کسب و کار می شود

مهارت در مذاکره موجب موفقیت در تسریع روابط کسب و کار می شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/04/25 07:41 بازدید: 56

سرپرست اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت : مهارت در مذاکره نقش مهمی در موفقیت برقراری ارتباط و تسریع در روابط کسب و کار می شود.

دکتر یونس رنجکش در سمینار تکنیک موفقیت در  مذاکره افزود : یکی از نیازمندی های جدی در فرایند موفقیت در کسب و کارها بهره مندی از تجربه و دانش روز و مهارت های حرفه ای در چگونگی به کارگیری روش ها است.

وی اضافه کرد: برگزاری سمینارهای اموزشی نقش کلیدی در افزایش توانمندی های فعالان حوزه های مختلف و مهارت اموزی انان دارد.

مدرس کارآفرینی مراکز اموزشی گیلان یاد ارشد : باید تلاش کنیم با نگاه های جدید با توجه به نیازهایی که در جامعه وجود دارد بسترهای لازم برای موفقیت ها افزایش و موجب ارتقای سطح رفاه عمومی شویم.

رنجکش ادامه داد: از طریق مذاکره درست و اصولی می توان به منافع مورد نظر دست پیدا کرد و شخص مذاکره کننده باید با بهره مندی از اموز شهای مهارتی و تکنیک های حرفه ای بتواند به اهداف دست پیدا کند.

این مسوول ضمن تشکر از برگزاری اینگونه نشست های تخصصی برای صاحبان مشاغل و علاقمندان به ایجاد فرصت های شغلی و سرمایه گذاری از امادگی استانداری گیلان در حمایت از کارگاههای اموز مهارتی و بستر سازی های عمومی در این زمینه خبر داد.

در ادامه این سمینار که از سوی مرکز اموزش بازرگانی گیلان  و با حضور بیش از ۱۰۰نفر از فعالان حوزه های مختلف کسب و کار برگزار شد دکتر روها قلیچی و دکتررحیم محترم دو تن از اساتید دانشگاه در خصوص تکنیک های مذاکره سخنانی ایراد کردند 

دولت و ملت همدلی و همزبانی